Київський міський нотаріальний округ

Свідоцтво нотаріса видане Міністерством юстиції України

Нотаріус Горбуров Кирил Євгенович

Договір довічного утримання

За договором довічного утримання (зразок) одна сторона (відчужувач) передає другій стороні (набувачеві) право власності на житловий будинок, квартиру або їх частину, інше нерухоме або рухоме майно значної вартості в обмін на те що набувач обіцяє забезпечувати утримання та/або догляд за відчуджувачем.

У переданні права власності на майно, першочерговою метою є забезпечення підтримки, догляду та послуг, що передбачає як фінансову підтримку, так і догляд.

Договір довічного утримання (догляду) укладається у письмовій формі та нотаріально посвідчується.

Нотаріус Горбуров Кирил Євгенович

Заслужений юрист України

Київ, вул. Пирогова, 2

Оформлення довічного утримання

Щоб замовити договір, або дізнатися ціну,
заповніть форму нижче, або зателефонуйте 073 510-10-07

Принципи роботи

Ми звели до мінімуму час очікування клієнта, а також повністю виключили можливість помилок при оформленні угод, договорів, довіреностей та інших документів.

Клієнти, які до нас звернулися, не займаються збиранням документів, це роблять фахівці нотарільної контори.

Достатньо замовити послугу і у призначений час забрати готовий документ.

Найбільш поширені запитання (FAQ)

Може, але тільки після смерті відчуджувача. За життя відчужувача набувач не може продати, обміняти, подарувати або передати майно іншій особі. За життя відчужувача на майно, передане набувачеві за договором, не може бути звернено стягнення за зобов’язаннями набувача.

Сторони договору довічного утримання мають право обрати розмір, обсяг і періодичність надання матеріальної допомоги, види допомоги, що надається, і періодичність її надання.

Так, може. Юридична особа набуває цивільних прав та обов’язків і здійснює ці права та обов’язки через свої установи, які діють відповідно до установчих документів юридичної особи. Якщо набувачем є юридична особа, нотаріус перевіряє, чи відповідає вчинена ним нотаріальна дія цивільній правоздатності юридичної особи та чи має представник юридичної особи достатні повноваження.

Якщо відчужувач є співвласником сумісної власності, він може укласти договір довічного утримання після визначення частки своєї власності в майні або розробки порядку користування майном.

Грошова оцінка допомоги визначається сторонами договору. У договорі довічного утримання обов’язково зазначається, що покупець майна несе відповідальність за надання довічного грошового утримання, а також усіх видів догляду та піклування, які визначені сторонами договору.

У разі обов’язку покупця надати відчужувачу або третій особі житло в будинку (квартирі), переданому їм за договором довічного утримання, у тексті договору зазначається частина житла у якій відчужувач має проживати.

Договір довічного утримання припиняється у разі смерті відчужувача за винятком обов’язку поховати відчужувача.

  1. Паспорт.
  2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків.
  3. Документ, що підтверджує право власності на майно (договір купівлі-продажу, свідоцтво про право на спадщину тощо).
  4. Звіт про оцінку, зареєстрований відповідно до пункту 172.3 ст.172 ПКУ (термін дії звіту про оцінку 6 місяців) (у випадку, якщо сторони договору не є між собою родичами 1 чи 2 ступеня спорідненості відповідно до пп. 14.1.263 п. 14.1 ст. 14 розділу І ПКУ).
  5. Довідка про відсутність будівель (якщо за спадковим майном передається земельна ділянка вільна від забудов).
  6. Витяг з Державного земельного кадастру щодо (термін дії – не більше 3 місяців).
  7. Довідка про зареєстрованих осіб у квартирі/житловому будинку (якщо за спадковим договором передається квартира/житловий будинок, що знаходиться не у місті Києві). У разі, місцезнаходження вказаного майна у місті Київ, то нотаріус, який посвідчує правочин, у порядку безпосереднього доступу самостійно формує витяг з РТТГ щодо зареєстрованих осіб.
  8. Інформаційна довідка з БТІ (у разі, якщо право власності не зареєстроване в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, а реєструвалось до 2013 року органами БТІ – запит на отримання інформаційної довідки може надаватися нотаріусом).
  • щоб отримати відповідь на питання скористайтеся консультацією нотаріуса

Зразок договору довічного утримання

  • увага, це тільки проект документу, відправте запит, щоб нотаріус свторив договір довічного утримання який відповідає вашим обставинам

Нотаріус Київ, Шевченківський район

вул. Пирогова, 2, метро Університет

Щоденно 08:00-20:00

Горбуров Кирил Євгенович

Нотаріус Горбуров Кирил Євгенович

Консультація нотаріуса

Для отримання консультації нотаріуса зателефонуйте

або відправте запит онлайн

Відмінно
На основі 91 рецензії
Тетяна Каменчук
Тетяна Каменчук
2024-04-05
Чудовий сервіс, швидке та професійне надання нотаріальних послуг.
Евгений Волошко
Евгений Волошко
2024-03-19
Професіонал своєї справи. Співпрацюю вже не перший раз, все швидко і якісно…не має причин хвилюватись після оформлення будь якої нотаріальної дії . Приємний колектив та гарний офіс . Тому всім рекомендую.
Вячеслав Таран
Вячеслав Таран
2024-03-19
Нотаріус супер, угода пройшла швидко. Рекомендую
Pavlo Sof
Pavlo Sof
2024-03-17
Чітко, швидко, професійно.
Oleh Kyvenko
Oleh Kyvenko
2024-03-17
Все чудово. Оперативно.
Anhelina Koval
Anhelina Koval
2023-11-09
Нотаріус високого професійного рівня. Команда дуже привітна. Моє питання вирішили швидко, якісно та професійно. Дуже сподобалось відношення і оперативність виконання роботи. Дуже дякую. Буду звертатись ще і рекомендувати іншим.
алексей суханов
алексей суханов
2023-10-04
Робив довіреність на авто у цього нотаріуса. Ділова та впевнена людина, вдчувається досвід. Я приніс стару довіреність, нотаріус переробив її так щоб не перевипускати кожного разу. За що окреме спасибі! Єдине на що зауважу, краще добиратися до нотаріуса не за поштовою адресою а заїжджати на Кудрявський узвіз, так ближче та зручніше.
Andrey Che
Andrey Che
2023-08-31
Чудові спеціалісти. Приємний офіс. Сподобався професійний підхід та ставлення до твого питання. Буду й надалі звертатися!

Послуги у будь-якому районі Києва

або

Розташування нотаріуса

Відвідувачів: 1 523
Онлайн
Viber
Нотаріус
Горбуров Кирил Євгенович
Онлайн
Viber
Нотаріус
Горбуров Кирил Євгенович
Горбуров Кирил Євгенович
Нотаріус
Нотаріус
Горбуров Кирил Євгенович
Нотаріус
Горбуров Кирил Євгенович
Нотаріус
Горбуров Кирил Євгенович
Нотаріус
Горбуров Кирил Євгенович
Або телефонуйте зараз
Запросіть нотаріуса до себе вказавши Ваше ім'я і телефон
Розрахунок вартості
UK