Міністерство юстиції України

Дозвіл на виїзд дитини за кордон

Згода на виїзд дитини за кордон

Заява про згоду на виїзд дитини за кордон (див. зразок) – це офіційний державний документ, у якому один з батьків (або обидва) письмово фіксують свою згоду на те, щоб дитина могла виїхати за кордон з іншим батьком, опікуном або особою, яка супроводжує дитину. Цей документ є необхідним для перетину як кордону України, так і тієї країни (або декількох країн) у які прямує дитина, це забезпечує безпеку і права дитини під час міжнародних подорожей.

Ви можете замовити дозвіл на виїзд дитини за кордон онлайн і приїхати до нотаріуса з документами на підпис готового документу, або замовте виїзд нотаріуса додому.

Горбуров Кирил Євгенович

Приватний нотаріус
Заслужений юрист України

Київ, 04053
Бехтеревський пров., 14
БЦ Кудрявський узвіз

Замовити дозвіл на виїзд дитини за кордон.

Дізнатися ціну.

Принципи роботи

Ми звели до мінімуму час очікування клієнта, а також повністю виключили можливість нотаріальних помилок при оформленні угод, договорів, довіреностей та інших документів.

Клієнти, які до нас звернулися, не займаються збиранням документів для оформлення угоди, це роблять фахівці нотарільної контори.

Достатньо замовити послугу і у призначений час забрати готовий документ.

Документи для виїзду дитини за кордон

Документи для оформлення дозволу на виїзд дитини за кордон:

  1. Паспорт того з батьків, який не їде з дитиною;
  2. Ідентифікаційний код платника податків;
  3. Свідоцтво про народження дитини;
  4. Персональні дані людини яка супроводжує дитину у поїздці за кордон.

Найчастіші питання

Вартість дозволу на виїзд дитини за кордон залежить від того на який період дитина виїжджає, до якої країни (або кількох країн) прямує, та переліку осіб які супроводжують дитину.
Скористайтеся формою запиту щоб дізнатися ціну.

Питання про необхідність дозволу на виїзд дитини під час воєнного стану може значно варіюватися в залежності від країни куди дитина прямує. Іншими словами, для того щоб виїхати з України дозвіл може не знадобитися, а для того щоб заїхати у іншу країну, дозвіл потрібен.
Щоб дізнатися чи потрібен дозвіл саме у вашому випадку, скористатйтеся консультацією нотаріуса.

Якщо хтось з батьків являється іноземецем, якщо хтось з подружжя помер, мати або батько вдова або вдівець, мати або батько є одинаками, хтось з подружжя визнаний безвісти зниклим, згідно з рішенням суду.
Скористатйтеся консультацією нотаріуса.

Період дії дозволу на виїзд дитини за кордон вказується у “Заяві про згоду на виїзд дитини” (дивіться зразок), тобто нема обмежень або законодавчо встановленого терміну де було би вказано “не більше ніж”.

Зразок заяви про згоду на виїзд дитини

Я, [Ім'я і Прізвище батька/матері], документ № [номер паспорту], виданий [орган, який видав паспорт], зареєстрований за адресою: [адреса проживання], який(а) є одним з батьків [Ім'я дитини], народженого [дата народження дитини], підтверджую свою згоду на те, щоб дитина виїхала за кордон разом з [Ім'я та Прізвище особи, яка буде супроводжувати дитину або брати її з собою за кордон] на період з [дата виїзду] по [дата повернення].

Я розумію, що під час перебування дитини за кордоном вона буде під опікою [Ім'я та Прізвище особи, яка супроводжуватиме дитину], і я даю згоду на всі дії щодо забезпечення життя та здоров`я дитини під час перебування за кордоном, включаючи житло, харчування та догляд.

Я підтверджую, що ця згода надається добровільно та без будь-якого тиску. Я також розумію, що ця згода може бути використана в майбутньому як доказ моєї згоди на виїзд дитини за кордон.
  • увага, це тільки проект документу, відправте запит, щоб нотаріус свторив заяву яка відповідає вашим обставинам та забезпечить безперешкодне пересування дитини за межами України

Нотаріус
Шевченківський район

Київ, 04053 Бехтеревський провулок, 14
Бізнес-центр Кудрявський узвіз

Горбуров Кирил Євгенович

Нотаріус Горбуров Кирил Євгенович

Консультація нотаріуса

Добре
На основі 85 відгуків
Andrey Che
Andrey Che
2023-08-31
Чудові спеціалісти. Приємний офіс. Сподобався професійний підхід та ставлення до твого питання. Буду й надалі звертатися!
Екатерина Брихаря
Екатерина Брихаря
2023-08-01
Чудовий нотаріус! Швидко та професійно. Рекомендую
Vadim Orlik
Vadim Orlik
2021-10-10
Быстро и качественно
Николай Саханенко
Николай Саханенко
2021-09-03
Быстро оформили доверенность и получил очень полезную бесплатную консультацию! Спасибо!

Послуги у будь-якому районі Києва

Відвідувачів: 2 635
Онлайн
телефон
Viber
Горбуров Кирил Євгенович
Нотаріус
Або зателефонуйте
UK