Київський міський нотаріальний округ

Свідоцтво нотаріса видане Міністерством юстиції України

Нотаріус Горбуров Кирил Євгенович

Засвідчення справжності підпису

Засвідчення справжності підпису на документах нотаріусом – послуга яка забезпечує документальну правомірність та відповідність юридичних актів законодавству України, юридичну силу різним видам документів. Коли нотаріус засвідчує підпис, він підтверджує, що особа, яка підписала документ, справді є тією особою, за яку себе видає. Нотаріальне засвідчення надає документу автентичності, забезпечуючи його легальність та відповідність вимогам законодавства.

Нотаріальне засвідчення підпису зазвичай вимагається для різних типів документів, зокрема заповітів, заяв, різних форм довіреностей, підпису перекладача, афідевітів тощо.

Нотаріус Горбуров Кирил Євгенович

Заслужений юрист України

Київ, вул. Пирогова, 2 (метро Університет)

Процес нотаріального засвідчення

Якщо особа потребує нотаріального засвідчення підпису на документі, вона повинна з’явитися до нотаріуса. Нотаріус перевірить особу особи за допомогою офіційних документів, що посвідчують особу, наприклад паспорт. Після підтвердження особа підписує документ у присутності нотаріуса, після чого нотаріус посвідчує підпис на документі своєю печаткою.

Замовити засвідчення справжності підпису

Документи для фізичної особи

Для засвідчення підпису фізичної особи на документах потрібно мати: паспорт; реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код); свідоцтво про народження якщо фізична особа є неповнолітньою до 16 років;

Документи для юридичної особи

Для засвідчення підпису юридичної особи на документах потрібно мати: установчі документи юридичної особи; витяг із Єдиного державного реєстру; для представника юридичної особи – паспорт; якщо від імені юридичної особи діє службова особа – документ, який передбачає повноваження особи та посвідчує його службове становище; якщо від імені юридичної особи діє представник за довіреністю – довіреність.

Документи для перекладача

Для засвідчення справжності підпису перекладача на документах перекладачу потрібно мати: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код); диплом із підтвердженням кваліфікації перекладача;

Нотаріус Київ, Шевченківський район

вул. Пирогова, 2, метро Університет

Щоденно 08:00-20:00

Горбуров Кирил Євгенович

Нотаріус Горбуров Кирил Євгенович

Консультація нотаріуса

Для отримання консультації нотаріуса зателефонуйте

або відправте запит онлайн

Відмінно
На основі 91 рецензії
Тетяна Каменчук
Тетяна Каменчук
2024-04-05
Чудовий сервіс, швидке та професійне надання нотаріальних послуг.
Евгений Волошко
Евгений Волошко
2024-03-19
Професіонал своєї справи. Співпрацюю вже не перший раз, все швидко і якісно…не має причин хвилюватись після оформлення будь якої нотаріальної дії . Приємний колектив та гарний офіс . Тому всім рекомендую.
Вячеслав Таран
Вячеслав Таран
2024-03-19
Нотаріус супер, угода пройшла швидко. Рекомендую
Pavlo Sof
Pavlo Sof
2024-03-17
Чітко, швидко, професійно.
Oleh Kyvenko
Oleh Kyvenko
2024-03-17
Все чудово. Оперативно.
Anhelina Koval
Anhelina Koval
2023-11-09
Нотаріус високого професійного рівня. Команда дуже привітна. Моє питання вирішили швидко, якісно та професійно. Дуже сподобалось відношення і оперативність виконання роботи. Дуже дякую. Буду звертатись ще і рекомендувати іншим.
алексей суханов
алексей суханов
2023-10-04
Робив довіреність на авто у цього нотаріуса. Ділова та впевнена людина, вдчувається досвід. Я приніс стару довіреність, нотаріус переробив її так щоб не перевипускати кожного разу. За що окреме спасибі! Єдине на що зауважу, краще добиратися до нотаріуса не за поштовою адресою а заїжджати на Кудрявський узвіз, так ближче та зручніше.
Andrey Che
Andrey Che
2023-08-31
Чудові спеціалісти. Приємний офіс. Сподобався професійний підхід та ставлення до твого питання. Буду й надалі звертатися!

Послуги у будь-якому районі Києва

або

Розташування нотаріуса

Відвідувачів: 170
Онлайн
Viber
Нотаріус
Горбуров Кирил Євгенович
Онлайн
Viber
Нотаріус
Горбуров Кирил Євгенович
Горбуров Кирил Євгенович
Нотаріус
Нотаріус
Горбуров Кирил Євгенович
Нотаріус
Горбуров Кирил Євгенович
Нотаріус
Горбуров Кирил Євгенович
Нотаріус
Горбуров Кирил Євгенович
Або телефонуйте зараз
Запросіть нотаріуса до себе вказавши Ваше ім'я і телефон
Розрахунок вартості
UK