Міністерство юстиції України

Засвідчення підписів на установчих документах, статуті підприємства

Засвідчення підписів на установчих документах, зокрема на статуті, є обов’язковим етапом при створенні бізнесу в Україні.

Статут підприємства – це основний правовий документ, який визначає правила та умови функціонування підприємства, містить важливі відомості про компанію, її назву, місцезнаходження, капітал, організаційну структуру, повноваження керівництва, правила прийняття рішень тощо. Статут визначає правовий статус підприємства та відповідальність його засновників і учасників.

Засвідчення підписів на статуті підприємства має вирішальне значення для його законності та легітимності. Цей процес забезпечує відповідність усіх підписів та печаток засновників статуту діючим законам та вимогам. Засвідчені підписи нотаріуса свідчать про те, що статут був підписаний згідно із всіма вимогами та не суперечить законам України.

Горбуров Кирил Євгенович

Нотаріус
Заслужений юрист України

Київ, 04053
Бехтеревський пров., 14
БЦ Кудрявський узвіз

Як засвідчити підписи на статуті підприємства

Процедура засвідчення підписів на статуті зазвичай передбачає такі етапи:

  1. Підготовка статуту: Спочатку статут підприємства повинен бути ретельно розроблений та погоджений між всіма засновниками. У документі визначаються всі умови та правила функціонування компанії.

  2. Звернення до нотаріуса: Засновники або учасники підприємства звертаються до нотаріуса зі статутом та документами, що підтверджують їхню особу.

  3. Перевірка документів: Нотаріус перевіряє правильність статуту та інших необхідних документів, а також переконується у тому, що всі засновники розуміють зміст статуту та їхні права та обов’язки.

  4. Засвідчення підписів: Після перевірки нотаріус засвідчує підписи всіх засновників на статуті. Це робиться шляхом засвідчення підписів нотаріусом та скріплення печаткою.

  5. Видача нотаріального акту: Після завершення процедури засвідчення, нотаріус видає нотаріальний акт, який підтверджує легітимність підписів на статуті. Цей акт може бути використаний для реєстрації підприємства та взаємодії з державними органами.

Замовити засвідчення підписів на статуті або інших документах підприємства

Ми звели до мінімуму час очікування клієнта, а також повністю виключили можливість нотаріальних помилок при оформленні угод, договорів, довіреностей та інших документів.

Клієнти, які до нас звернулися, не займаються збиранням документів для оформлення угоди, це роблять фахівці нотарільної контори.

Достатньо замовити послугу і у призначений час забрати документ.

Нотаріус
Шевченківський район

Київ, 04053 Бехтеревський провулок, 14
Бізнес-центр Кудрявський узвіз

Горбуров Кирил Євгенович

Нотаріус Горбуров Кирил Євгенович

Консультація нотаріуса

Добре
На основі 86 рецензії
алексей суханов
алексей суханов
2023-10-04
Робив довіреність на авто у цього нотаріуса. Ділова та впевнена людина, вдчувається досвід. Я приніс стару довіреність, нотаріус переробив її так щоб не перевипускати кожного разу. За що окреме спасибі! Єдине на що зауважу, краще добиратися до нотаріуса не за поштовою адресою а заїжджати на Кудрявський узвіз, так ближче та зручніше.
Andrey Che
Andrey Che
2023-08-31
Чудові спеціалісти. Приємний офіс. Сподобався професійний підхід та ставлення до твого питання. Буду й надалі звертатися!
Екатерина Брихаря
Екатерина Брихаря
2023-08-01
Чудовий нотаріус! Швидко та професійно. Рекомендую
Vadim Orlik
Vadim Orlik
2021-10-10
Быстро и качественно

Послуги у будь-якому районі Києва

або

Відвідувачів: 119
Онлайн
Viber
Нотаріус Горбуров Кирил Євгенович
Нотаріус Горбуров Кирил Євгенович
Онлайн
Viber
Горбуров Кирил Євгенович
Нотаріус
Або телефонуйте зараз
Щоб запросити нотаріуса до себе вкажіть свої контакти і нотаріус вам передзвонить найближчим часом.
Дізнатися вартість
UK